Despre noi

Deutsche Consulting Imobiliare

Deutsche Consulting SRL, este una dintre cele mai bune case de brokeraj din Europa, în favoarea brokerajului de bunuri imobiliare valoroase. Specializată pe zone și cu o echipă selectă ce transmite oferte cu gusturi rafinate și se simte dedicarea si pasiunea lor comuna pentru acest domeniu. Echipa noastră colaborează îndeaproape cu cei peste 500 de brokeri din Germania, Austria, Elveția, Belgia, Luxemburg, Portugalia, precum și Ucraina, Moldova și România. Experții noștri așteaptă cu nerăbdare să vă consilieze personal - în mod discret și fiabil.


 • 35000

  Contracte onorate

 • 91%

  Clienti reveniti

 • 10mii

  Membri in comunitatea noastra

Dedicati pentru tine

 • Imobilul Perfect

  Suntem dedicati in cautarea imobilului ce vi se potriveste.Incepand de la consiliere pana la finalizarea tranzactiei suntem alaturi de dumneavoastra

 • Servicii Garantate

  Suntem profesionisti! Si asta ne face sa garantam pe deplin cele mai inalte standarde ale serviciilor noastre imobiliare.

Echipa Noastra